Jesteśmy na:

gg: 2989407

 

 

 

Organizujemy:

 

Polecamy
Jaki kanał telewizyjny najczęściej ogladasz?

12. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą

Aktualności » 12. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą

Zarząd Auto Moto Klubu Limanowa podjął w dniu 12 maja br. decyzję o przesunięciu 12 Wyścigu Limanowa – Przełęcz pod Ostrą na 2021. Taką informację przekazaliśmy władzom Polskiego Związku Motorowemu Wobec panującej epidemii COVID 19, która dotknęła również Polskę, organizacja zawodów – rund FIA Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich i Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, przygotowanie i realizacja w pełni bezpiecznych dla Zawodników, Kibiców i wszystkich organizatorów i służb współpracujących przy tej okazji z AMK Limanowa jest niemożliwa. Podobne decyzje podjęli i podejmują organizatorzy innych zawodów krajowych i międzynarodowych w całej Europie.

Trzeba zdawać sobie sprawę, że wszystkie służby mundurowe i medyczne oraz samorządy każdego szczebla z którymi współpracujemy, są dziś zaangażowane w walkę ze skutkami epidemii; nie da się przewidzieć, jak długo taka sytuacja będzie trwać. Również sytuacja gospodarcza nie sprzyja przeprowadzaniu zawodów o najwyższym międzynarodowym statusie w tej dyscyplinie sportu, na dotychczasowym, najwyższym , poziomie organizacyjnym i sportowym.

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które zaangażowały się w przygotowania do wyścigu. Na odnowionej trasie wyścigu spotkamy się w przyszłym roku.

 

Bogdan Pałka
Prezes Zarządu
Auto Moto Klubu Limanowa

 
 

Komentarze