Jesteśmy na:

gg: 2989407

 

 

 

Organizujemy:

 

Polecamy
Jaki kanał telewizyjny najczęściej ogladasz?

Ankieta dot. Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2018

Aktualności » Ankieta dot. Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2018

Zapraszamy wszystkich kierowców / zawodników, którzy planują starty w zawodach GSMP w sezonie 2018 i następnych do udziału w ankiecie oraz do wypowiedzenia się na temat proponowanych zmian do regulaminu ramowego Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Propozycje dotyczą zmian w sposobie nagradzania zawodników za poszczególne rundy Mistrzostw Polski. Temat ten został omówiony z obecnymi kierowcami / zawodnikami podczas ostatniego spotkania zawodników po 11. Rundzie GSMP w Korczynie i postanowiono, że poddany on zostanie szerszej konsultacji.

Ewentualne zmiany mają na celu wybranie optymalnej propozycji na sezon 2018, która zapewni najlepszy kompromis pomiędzy:
- ilością przyznawanych pucharów,
- podniesienie atrakcyjności zawodów,
- wartością sportową przyznawanych pucharów,
- lepszemu zrozumieniu zasad przyznawania pucharów przez sponsorów, przedstawicieli lokalnych władz, dziennikarzy oraz kibiców,
- długością trwania uroczystości podczas rozdawania pucharów po każdej rundzie osobno lub wspólnie po dwóch rundach.

Niezależnie od tego nie zmieni się sposób punktacji za poszczególne rundy GSMP. W ankiecie przedstawiono 4 możliwe warianty zmian w regulaminie. Należy zaznaczyć tylko jeden wariant. Dodatkowo, swój wybór można również uzupełnić o dodatkowy własny komentarz.

Ankiety będą przyjmowane do dnia 22.11.2017 (środa) do godziny 23.59.

 

Formularz Ankiety do wypełnienia

 

[inf. ze strony www.pzm.pl]

 
 

Komentarze