Jesteśmy na:

gg: 2989407

 

 

 

Organizujemy:

 

Polecamy
Jaki kanał telewizyjny najczęściej ogladasz?

I Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy już za nami

Aktualności » I Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy już za nami

I Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy był dla uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu limanowskiego okazją do wykazania się wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat ratowania ludzkiego życia. Turniej zorganizowany był 1 grudnia br., w budynku Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, w ramach realizacji projektu pn. „Bezpieczny Powiat Limanowski”.

Powiat Limanowski we współpracy z Państwową Powiatową Komendą Straży Pożarnej w Limanowej oraz Auto Moto Klubem Limanowa zorganizowali, w ramach realizowanego projektu pn. „Bezpieczny Powiat Limanowski” - I Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy. Celem Turnieju było zaangażowanie uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych do poszerzania wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach.

W konkursie wzięło udział 28 uczniów z 7 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu limanowskiego. Młodzież miała możliwość wykazania się znajomością praktycznych i teoretycznych zasad PP zarówno indywidualnie, jak również w pracy zespołowej.

Uczniowie walczyli o nagrodę główną– defibrylator dla zwycięskiej szkoły.

Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi 8 grudnia podczas podsumowania projektu pn. „Bezpieczny Powiat Limanowski”. Informację o laureatach zamieścimy również na naszej stronie internetowej.

Więcej o projekcie „Bezpieczny Powiat Limanowski” na stronie: http://www.bezpieczniejnadrogach.pl

 

GALERIA:
I Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy

 

[inf. ze strony powiat.limanowa.pl]

 
 

Komentarze