Jesteśmy na:

gg: 2989407

 

 

 

Organizujemy:

 

Polecamy
Jaki kanał telewizyjny najczęściej ogladasz?

Od 11-14 lipca będą utrudnienia na drodze Limanowa-Kamienica!

Aktualności » Od 11-14 lipca będą utrudnienia na drodze Limanowa-Kamienica!

  • foto: powiat.limanowski.pl
    foto: powiat.limanowski.pl

W związku z faktem, iż ruszyła realizacja robót drogowych, związanych z odcinkową przebudową drogi powiatowej nr 1609K Limanowa – Kamienica na terenie miejscowości Stara Wieś, w ramach której wykonana zostanie nowa nawierzchnia bitumiczna wraz z utwardzeniem pobocza drogi, regulacją kratek wodnościekowych, położeniem nowej nawierzchni na zatokach autobusowych i placu postojowym w rejonie Kościoła, w najbliższych dniach wystąpią utrudnienia w ruchu na tych odcinkach drogi powiatowej.

Mając na uwadze konieczność wykonania zewnętrznej warstwy nawierzchni bitumicznej na całej szerokości jezdni, na czas prowadzonych powyższych robót, przewidzianych przez wykonawcę w dniach 11 – 14 lipca 2018r. wyznaczony został objazd. Kierowcy jadąc od strony Kamienicy do Limanowej, objazd został wyznaczony przez miejscowości Młyńczyska, Jastrzębie, Łukowica, Siekierczynę i dalej do Limanowej ul. Żwirki i Wigury i ul. Zygmunta Augusta i alternatywnie odwrotnie w kierunku Kamienicy.

Za niedogodności komunikacyjne i utrudnienia w ruchu przepraszamy i prosimy wszystkich użytkowników drogi o cierpliwość i zrozumienie. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby inwestycja ta przebiegła sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie.

 

[inf. ze strony: powiat.limanowski.pl]

 
 

Komentarze