Wyczynowe samochody, symulacje, rozmowy z zawodnikami. Wielowymiarowy obraz motoryzacji na stoisku Polskiego Związku Motorowego mogą zobaczyć odwiedzający Warsaw Motor Show, największe targi motoryzacyjne w Polsce.

Prezentujemy 1000-konny samochód driftingowy Kuby Przygońskiego potrafiący sunąć po asfalcie z prędkością ponad 200 km/h, a także jeden z lżejszych pojazdów terenowych dopuszczonych do rajdów. To właśnie Can-Am Maverick X3 jest pojazdem, którym Patrycja Brochocka i Karolina Zysnarska chcą zawojować słynny Rajd Dakar. Z młodymi Polkami można się spotkać i porozmawiać na stoisku PZM.

Obok pięknych emocji, jakie dostarcza motosport nie zapominamy o tym, co najważniejsze – właściwych i bezpiecznych zachowaniach na drodze. W symulatorze dachowania chętni będą mogli się przekonać jak ważne są prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa, a z przedstawicielami Klubu SOS PZMOT porozmawiać o ubezpieczeniach i bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Warsaw Motor Show trwa od dziś do niedzieli (13-15 października 2023 r.) w Ptak Warsaw Expo. Więcej informacji: https://warsawmotorshow.com

 

[info ze strony www.pzm.pl]