Jesteśmy na:

gg: 2989407

 

 

 

Organizujemy:

 

Polecamy
Jaki kanał telewizyjny najczęściej ogladasz?

Tagi

Tag: bieg

 • 1 Bieg Ziemi Limanowskiej

  Po zakończeniu sezonu zimowego pora rozpocząć sezon na biegi masowe. Jednym z pierwszych takich biegów w powiecie limanowskim będzie rozgrywany na trasie Limanowa - Stara Więś bieg uliczny pn. I BIEG ZIEMI LIMANOWSKIEJ.

 • 1 maja odbędzie 7. edycja Biegu Ziemi Limanowskiej

  1 maja br. w Starej Wsi odbędzie się 7. Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II. Bieg odbędzie się pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja Jeża. To ostatni tydzień, aby zgłosić swój udział w tegorocznym Biegu ...

 • 5 Bieg Ziemi Limanowskiej

  Z radością informujemy, że Jubileuszowy 5 Bieg Ziemi Limanowskiej im. Jana Pawła II będzie częścią Diecezjalnej promocji Świądowych Dni Młodzieży, która odbędzie się  w dniu 1 maja 2016 r. Oprócz konkurencji biegowych odbywających się na trasie Limanowa- Stara Wieś, odbędą się też na stadionie w Starej Wsi konkurencje biegowe dla dzieci.

 • Biuro Certyfikowanych Rzeczoznawców

  Techniki Samochodowej, Ruchu Drogowego, Maszyn i Urządzeń

   

  Wykonujemy:

   
 • Już 1 maja odbędzie się 6. Bieg Ziemi Limanowskiej

  Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe Ziemia Limanowska zaprasza na szóstą edycję Biegu Ziemi Limanowskiej im. Świętego Jana Pawła II pod honorowym patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja Jeża, który połączony będzie z festynem parafialnym w Starej Wsi. Patronat honorowy m.in. pełnią Wiesław Janczyk Wiceminister Finansów i Jan Puchała Starosta Limanowski.

 • 7. Bieg Ziemi Limanowskiej