Jesteśmy na:

gg: 2989407

 

 

 

Organizujemy:

 

Polecamy
Jaki kanał telewizyjny najczęściej ogladasz?

Zmarł dr Tadeusz Russer

Aktualności » Zmarł dr Tadeusz Russer

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Kolegi dr Tadeusza Russera, wieloletniego działacza naszego klubu. Współtworzył powstanie Auto Moto Klubu Limanowa poprzez zawiązanie w roku 1977 w Limanowej "Automobilklubu Podkarpackiego oddział Limanowa", który zapoczątkował powstanie klubu sportu samochodowego w Limanowej. Był pierwszym Prezesem Zarządu Automobilklub Podkarpacki o/Limanowa (1977 r.). Zmarł nagle w dniu 08.02.2018 r. (czwartek) w wieku 74 lat.

 

Wszyscy z nas zapamiętamy go jako przyjaciela, w pełni oddanego pracy w jaką się angażował w naszym Klubie. Był społecznikiem zaangażowanym w wiele różnych organizacji m.in. GOPR - Grupa Podhalańska. Współpracownik DIBP Australia, IRCC Canada, Immigration New Zealand, CDC, WHO, Robertwood Johnson University, London Tropical Institute, Ahmadu Bello University.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 16.02.2018 r. o godz. 9:40 w Krakowie na cmentarzu Rakowickim.

 

Zarząd Auto Moto Klubu Limanowa w imieniu całego AMK Limanowa pragnie przekazać Rodzinie zmarłego i przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia i szczere kondolencje.

 
 

Komentarze