Tymek Kucharczyk ogłosił swoje plany na sezon 2024. Utalentowany kierowca z Polski dołączy do Hitech GP – czołowego zespołu GB3 Championship.

Tymek Kucharczyk udowodnił w minionych sezonach, że przesiadka z kartingu do samochodów jednomiejscowych nie sprawiła mu żadnych problemów. W 2022 roku zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej hiszpańskiej Formuły 4, a w poprzednim regularnie punktował i 2 razy stawał na podium wyścigów GB3 Championship.

Tymek będzie kontynuował starty w najważniejszej serii juniorskiej w Wielkiej Brytanii. Polak podpisał kontrakt z Hitech GP, który chce odzyskać mistrzowski tytuł w sezonie 2024. Ponadto umowa zawodnika z zespołem przewiduje wieloletnią współpracę, która daje olbrzymie możliwości rozwoju w przyszłości, w tym starty FIA Formula 3 Championship i FIA Formula 3 Championship.

Więcej informacji: https://motosport.pzm.pl/2024/02/20/tymek-kucharczyk-rusza-w-sezon-2024-…

 

[info ze strony www.pzm.pl]